piątek, 14 grudnia 2012

Forever Living - jak się wszystko zaczęło....

Początkiem historii Forever Living Products jest jeden człowiek i ambitne marzenie. Rex Maughan od lat poszukiwał pomysłu na biznes, który byłby spełnieniem jego dwóch największych marzeń: lepszego zdrowia i finansowej niezależności. To, czego szukał, odnalazł w 1978 roku i pierwszy raz zaprosił 43 osoby na pierwsze w historii Forever Living  spotkanie, które odbyło się w Tempe w Arizonie. Od tego pierwszego wydarzenia zaczęła  się podróż, która doprowadziła do niewyobrażalnego sukcesu biznesowego.


Rex Maughan i pierwsi dystrybutorzy bardzo szybko zdali sobie sprawę z tego, iż mnóstwo ludzi szuka tego samego, co oni. Ludzie byli zmęczeni wysłuchiwaniem ciągle tych samych starych przepisów na lepsze zdrowie. Szukali nowych, naturalnych sposobów poprawy zdrowia. A dla wielu, poprawa zdrowia była dopiero zaczątkiem sukcesu. Odkryli oni niesamowitą szansę, która dała im większą kontrolę nad tym jak spędzają czas i jak zarabiają.

Forever Living Products z marzenia jednego człowieka szybko stało się marzeniem wielu ludzi. Wachlarz naszych produktów i prostota naszego planu biznesowego sprawiały, że każdy kto tego pragnął, mógł poprawić jakość swojego życia. Niektórzy zaczynali jako klienci poszukujący produktów dla lepszego samopoczucia, a następnie z zadowolonych klientów stawali się niezależnymi przedsiębiorcami FLP. Inni od razu dostrzegali potencjał biznesowy i zaczynali budować odnoszące sukcesy strukturę dystrybucyjną. Niezależnie od powodów zaangażowania, efekty były takie same. Ich sukces był coraz większy, a co więcej, pomagali też innym w poprawie zdrowia i sytuacji finansowej. Dzisiaj, 33 lata później, FLP ma ponad 9,5 miliona dystrybutorów w ponad 145 kr

Brak komentarzy: